Festivalový běh krytem civilní obrany!

Zúčastni se netradičního závodu a využij tak jedinečné příležitosti prohlédnout si liberecké podzemí. Nejrychlejším běžcům přijde osobně pogratulovat i lyžařka a bývalá olympionička Lucie Hrstková a předá zajímavé ceny. Těšit se můžete na sud piva, skipasy na Ještěd nebo na volné vstupy na golfové hřiště Ypsilonka. 

Utíkej, ale také se nezapomeň rozhlédnout kolem sebe! Po celé délce závodní trasy pak zaregistruješ původní vybavení krytu, které zajišťuje základní životní funkce a potřeby až pro 1500 osob. Nechybí zde ani plně funkční strojovna a filtro-ventilační zařízení. 

Každý závodník má možnost dvou startů (dopolední a odpolední) a počítat se vždy bude ten lepší z nich. Trasa má cca 350m a časy se pohybují mezi 1 až 2 min.

Kde

Kryt civilní obrany. 

Start závodu bude z ulice Lucemburská na Papírovém náměstí, cíl trasy na Tovaryšském vrchu. V místě startu proběhne ihned po skončení závodu slavnostní vyhlášení s možností posezení a občerstvení. Těšit se můžete třeba na svijanské pivo.

Kdy

15. října 2023 od 10:00

Na start, kde ti bude vydáno papírové startovní číslo, se dostav 10 min před tvým startovním časem.

Pokud se nebudeš moci závodu zúčastnit, prosím, odhlas se na emailu: vilem.horak@orgsu.com. Tvé startovací číslo pak bude nabídnuto jiným běžcům

Startovné

Festivalový pas nebo startovné 100 Kč. 

Jako potvrzení registrace ti přijdou dva emaily. První s informací o založení účtu a druhý se startovním číslem a odkazem, na kterém si zvolíš čas tvého startu. Platba za startovné se provádí online v průběhu registračního procesu. Závodníci, kteří mají festivalový pas a startovné tudíž zdarma, se dostaví na start bez předchozí online registrace. 

Těšíme se na vás!