Akreditace – festivalový pas pro návštěvníky

Program festivalu SPORTFILM LIBEREC 2023 je přístupný pouze na základě zakoupené akreditace – festivalového pasu. Před nákupem akreditace musí každý návštěvník splňovat platné podmínky pro návštěvu akce.

Pro nákup akreditace je nutné se zaregistrovat do naší festivalové databáze. Svůj nově vytvořený účet budete moci následně využívat i v dalších ročnících festivalu. Zaregistrování nového účtu i nákup akreditace uskutečníte skrze STRÁNKU PRO NÁVŠTĚVNÍKY ZDE

Ve svém novém účtu si následně v modulu AKREDITACE vyberte typ akreditace a uhraďte jej kartou on-line. Na email zadaný při registraci vám přijde potvrzení o provedené platbě a o schválení akreditace. Zakoupená akreditace bude připravena k vyzvednutí na základě potvrzovacího e-mailu či osobního dokladu v průběhu festivalu od 12. do 15.10.2023, a to pouze v Akreditačním centru v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev Liberec.

Akreditaci bude možné zakoupit také přímo na místě v době konání festivalu, a to rovněž v Akreditačním centru v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev Liberec. Platbu lze uskutečnit v hotovosti či platební kartou. 

FESTIVAL PASS BASIC

Základní akreditace pro vstup na veřejná promítání na všech lokacích a kompletní industry program v době konání festivalu 12. – 15.10.2023.

FESTIVAL PASS BASIC
červen – červenec srpen – září říjen
250 Kč 300 Kč 400 Kč

FESTIVAL PASS KIDS/STUDENT/SENIOR

Zlevněná základní akreditace pro vstup na veřejná promítání na všech lokacích a kompletní industry program v době konání festivalu 12. – 15.10.2023 pro děti, studenty a seniory. Pro ZTP budou připraveny speciální akreditace (zdarma a na vyžádání emailem na festival@sportfilm.cz). 

FESTIVAL PASS KIDS/STUDENT/SENIOR
červen – červenec srpen – září říjen
100 Kč 150 Kč 200 Kč

Zakoupení akreditace FESTIVAL PASS KIDS/STUDENT/SENIOR je podmíněno vyplněním data narození. Při převzetí akreditace budete vyzváni k předložení dokladu.

Student: do 26 let včetně
Dítě:       do 18 let včetně
Senior:   od 65 let 

FESTIVAL PASS EXCLUSIVE

Rozšířená akreditace pro vstup na veřejná promítání na všech lokacích, kompletní industry program a galavečer s vyhlašováním cen, s afterparty a rautem v době konání festivalu 12. – 15.10.2023. Součástí akreditace je dále jednorázový vstup do Bazénu Liberec, festivalový batoh a možnost zdarma se zúčastnit atraktivního Festivalového běhu krytem, který se uskuteční 15.10.

FESTIVAL PASS EXCLUSIVE
červen – červenec srpen – září říjen
800 Kč 1 200 Kč 1 500 Kč

VSTUPENKY NA PROMÍTÁNÍ

V případě nepořízení akreditace na celý festival bude možné zakoupit i vstupenky na jednotlivá promítání přímo na festivalových lokacích před začátkem promítání, a to pouze v počtu do zaplnění kapacity. Platba bude možná pouze v hotovosti.

Menu